IDEA

Ideą BARSCHOOL.PL jest wprowadzenie na krajową scenę barową zorganizowanej formy edukacji stawiającej duży nacisk na praktykę i dostarczenie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań do codziennego funkcjonowania barów.

CZYM JEST BARSCHOOL.PL?

Jest to koncept edukacyjny, którego misją jest popularyzacja praktycznej i użytecznej wiedzy związanej ze sztuką barmańską. Zajęcia w ramach BARSCHOOL.PL to bardzo intensywne warsztaty tematyczne prowadzone w kompaktowych grupach. Wykładowcami w projekcie są specjaliści w danej tematyce, pasjonaci aktywnie działający na krajowej scenie barowej.

CZEGO MOGĘ SIĘ NAUCZYC?

Zakres zajęć w ramach BARSCHOOL.PL obejmuje wydzielone zagadnienia z szeroko rozumianej sztuki barmańskiej i wiedzy z zakresu zarządzania lokalem gastronomicznym o profilu barowym.

DLA KOGO?

Oferta BARSCHOOL.PL jest skierowana do barmanów (tych na początku swojej drogi za barem jak i tych bardziej zaawansowanych), kadry zarządzającej gastronomią oraz wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sztuką barmańską.

Organizator

Pomysłodawcą i organizatorem konceptu BARSCHOOL. PL jest Rafał Ciesielski . Projekt powstaje pod egidą kooperatywy BarMagazyn.pl.

 

Rafał Ciesielski – twórca konceptu BARSCHOOL. PL , pasjonat sztuki barmańskiej, który zawodowe szlify zdobywał przez dekadę na londyńskiej scenie gastronomicznej (Circus Restaurant & Bar, SO.UK, Gaucho, Cinnamon Club). Bar manager wielokrotnie nagradzanych londyńskich lokali m.in. Le Café Anglais (London Restaurant of the Year 2008) i Lutyens Restaurant, Bar & Cellar Rooms (The Best New Restaurant – Autumn 2009). Jeden z założycieli projektu BarMagazyn.pl. Prelegent Bar Symposium Warszawa. Obecnie zajmuje się consultingiem i szkoleniem młodych adeptów barowego fechtunku, w ramach trójmiejskiej firmy GASTRO-TECH projektuje stacje barmańskie i wyposaża bary w całym kraju.

Partnerzy